Treeningumaks ja tasumine

Võrkpalliklubi „Täht“ klubimaks on 30 EUR kuus kõikidele Harjumaa ja Tallinna lastele, kes kinnitavad ennast PAI süsteemis klubi liikmeks. Tallinna lastele,kes ei kinnita ennast klubi liikmeks on klubimaks 50 EUR kuus, seoses sellega, et linnapoolset toetust teie lapse pealt ei maksta.

PAI süsteemi saab läbi riigiportaali või internetipanga. Riigiportaalis valida X teed ja sealt minu lapse spordiklubid, kinnita aasta 2017 ja ongi tehtud.

Klubimaksu saab tasuda, kas treenerile sularahas või olekandega VK „Täht“ pangakontole.

MTÜ Võrkpalliklubi „Täht“

a/a EE352200221010984089

kood 767

Selgitusse kindlasti märkida lapse nimi, kuna seoses vabaabieludega võib olla lapse perekonnanimi lapsevanema perekonnanimest erinev.

Juba 8 aastat on toimunud koostöö Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi ja VK“Täht“ vahel . Koos sai loodud spordiklassid, spordiklasside lisatunde on läbi viinud VK“täht“ treenerid.

Seoses sellega, et linn vähendas oluliselt toetust ei ole sellel aastal enam spordiklasside lisatunnid tasuta. Lastevanemate koosolekul on otsustatud, et sellel õppeaastal maksavad spordiklasside lapsevanemad klubimaksu 20 EUR kuus VK“täht“ arvele.

Kõikidel lapsevanematel palume tasuda klubimaks iga kuu 15 kuupäevaks.

Täiskavanud harrastajate klubimaks on 35 EUR kuus, palun kanda raha meie kontole ja selgitusse märkida täiskasvanud harrastajad ja nimi.

Ettetänades,

Jaan Prass

Comments are closed.